Ajuntament de Castellar del Vallès

Saltar al contingut
Carregant
 

Agenda esportiva

Criteris de cerca:
A partir de: 25/05/2017
Resultat: 21 actes
    Divendres 26 de maig
      Castellar del Vallès
    • 19.00 - Hoquei Club Castellar (partits a casa) - Pavelló Dani Pedrosa - Castellar del Vallès
      19:00 HC Castellar (benjamí A) – CE Noia
      20:00 HC Castellar (prebenjamí) – CP Vilanova
      20:45 HC Castellar (aleví A) – Juneda
      21:50 HC Castellar (infantil A) – Sentmenat
    • altres municipis
    • 21.00 - Hoquei Club Castellar (partits a fora) - altres municipis
      21:00 Palau Blaugrana - HC Castellar (iniciació B)
    Dissabte 27 de maig
      Castellar del Vallès
    • 09.00 - Unió Esportiva Castellar (partits a casa) - Camp de Futbol Nou Pepín Valls - Castellar del Vallès
      09:00 UE Castellar (prebenjamí C) – Cerdanyola Vallès FC
      09:00 UE Castellar (benjamí A) – Can Rull R. T. CFU
      10:00 UE Castellar (benjamí F) – Olímpic Can Fatjó CE
      10:00 UE Castellar (aleví C) – Cercle Sabadellès 1856
      11:30 UE Castellar (aleví E) – Sant Quirze Vallès FC
      11:30 UE Castellar (aleví F) – Cerdanyola Vallès FC
      13:00 UE Castellar (prebenjamí A) – UE Castellar (prebenjamí B)
      13:00 UE Castellar (aleví B) – Martinenc FC
      14:30 UE Castellar (infantil C) – EF Barberà Andalusia
      16:30 UE Castellar (cadet A) – San Cristobal CP
    • Castellar del Vallès
    • 09.00 - Hoquei Club Castellar (partits a casa) - Castellar del Vallès
      09:00 Trobada final del campionat de Barcelona prebenjamí iniciació, fins les 22 h
    • Castellar del Vallès
    • 09.00 - Rugbi Club Castellar (partits a casa) - Pistes d'Atletisme - Castellar del Vallès
      09:00 1r Torneig de rugbi memorial Antonio Garcés, fins les 19 h
    • Castellar del Vallès
    • 09.30 - Club Futbol Sala Castellar (partits a casa) - Pavelló Joaquim Blume - Castellar del Vallès
      09:30 FS Castellar (cadet B) – CFS Manent Santa Coloma
    • altres municipis
    • 09.30 - Hoquei Club Castellar (partits a fora) - altres municipis
      09:30 CP Manresa - HC Castellar (benjamí B)
      19:30 HC Valls - HC Castellar (sènior 1 cat)
    • altres municipis
    • 10.15 - Unió Esportiva Castellar (partits a fora) - altres municipis
      10:15 Roureda VDF - UE Castellar (benjamí E)
      10:15 Roureda VDF - UE Castellar (aleví D)
      11:30 OAR Gràcia Sabadell CE - UE Castellar (benjamí C)
      11:30 Olímpic Can Fatjó CE - UE Castellar (aleví A)
      12:15 Júnior FC - UE Castellar (benjamí G)
      13:30 Sabadell FC - UE Castellar (infantil B)
      16:30 Manresa CE - UE Castellar (benjamí B)
      16:40 EF Barberà Andalusia - UE Castellar (cadet B)
      17:00 EF Base Ripollet AD - UE Castellar (infantil D)
    • altres municipis
    • 11.00 - FS Castellar - voleibol (partits a fora) - altres municipis
      11:00 CV Sant Boi - FS Castellar (sènior femení voleibol), fase final play off ascens de 4ª divisió
      19:00 Balàfia Volei Lleida - FS Castellar (sènior femení voleibol), fase final play off ascens de 4ª divisió (en cas de guanyar el primer partit)
    • altres municipis
    • 11.30 - Club Futbol Sala Castellar (partits a fora) - altres municipis
      11:30 Palau Sòlita i Plegamans 2007 CFS - FS Castellar (infantil B)
      14:30 Joventut L’Hospitalet CE - FS Castellar (cadet A)
      17:45 CE González Serra - FS Castellar (aleví B)
      18:00 Centelles AE - FS Castellar (sènior A 3ª divisió nacional)
    • Castellar del Vallès
    • 17.00 - Club Bàsquet Castellar (partits a casa) - Pavelló de Puigverd - Castellar del Vallès
      17:00 Final a 4 campionat Catalunya infantil, fins les 21 h
    • altres municipis
    • 17.45 - Club Bàsquet Castellar (partits a fora) - altres municipis
      17:45 CN Sabadell - CB Castellar (sènior A copa Catalunya)
    Diumenge 28 de maig
    • 07.00 - Centre Excursionista Castellar
      Grup Anar-hi Anant
      Excursió La màquina del tren. La Vall d’Horta.

      Grup de muntanya
      Primera sortida pel terme municipal de Castellar.
      Excursió matinal amb sortida a les 7:00 h del local del CEC. Retorn amb transport públic o cotxes particulars.

      AVÍS ALS PARTICIPANTS: Per acompanyar els grups del Centre, cal disposar de llicència federativa (assegurança). D’ara en endavant ho demanarem sempre, perquè ni el Centre ni els vocals organitzadors assumiran cap tipus de responsabilitat en cas d’accident d’una persona sense cobertura d’assegurança.
      NOTA: Per a poder participar en les activitats del Centre Excursionista de Castellar cal adreçar-se prèviament als responsables de l’entitat.
    • Castellar del Vallès
    • 08.15 - Unió Esportiva Castellar (partits a casa) - Camp de Futbol Nou Pepín Valls - Castellar del Vallès
      08:15 UE Castellar (veterans) – Ripollet CF
      10:30 UE Castellar (benjamí D) – UFB JABAC Terrassa
      12:00 UE Castellar (amateur B 3ª catalana) – Castellbisbal UE
      15:00 UE Castellar (infantil A) – Sabadell FC
      17:00 UE Castellar (juvenil B) – Can Parellada CD
      19:00 UE Castellar (cadet C) – Ripollet CF
    • Castellar del Vallès
    • 09.00 - Club Futbol Sala Castellar (partits a casa) - Pavelló Joaquim Blume - Castellar del Vallès
      09:00 FS Castellar ( A) – Ripollet FS
      10:30 FS Castellar (infantil A) – AE Montornès FS
      11:45 FS Castellar (juvenil A) – UFS Mollet
      17:30 FS Castellar (sènior B 2ª catalana) – Mercè Rodoreda AEE
    • Castellar del Vallès
    • 09.30 - Hoquei Club Castellar (partits a casa) - Pavelló Dani Pedrosa - Castellar del Vallès
      09:30 Trobada final del campionat de Barcelona prebenjamí iniciació, fins les 18 h
    • Castellar del Vallès
    • 10.00 - Club Bàsquet Castellar (partits a casa) - Pavelló de Puigverd - Castellar del Vallès
      10:00 Final a 4 campionat Catalunya infantil, fins les 14 h
    • altres municipis
    • 10.00 - Unió Esportiva Castellar (partits a fora) - altres municipis
      10:00 Escola Caldes – UE Castellar (escola)
      12:00 Juventud 25 Septiembre - UE Castellar (juvenil A)
      12:00 Bellavista Milan - UE Castellar (amateur A 2ª catalana)
      14:00 EF Base Ripollet AD - UE Castellar (juvenil C)
    • altres municipis
    • 10.30 - FS Castellar - voleibol (partits a fora) - altres municipis
      10:30 Fase final play off ascens de 4ª divisió(sènior femení voleibol), partit pel 3r i 4t lloc (en cas de superar els partits de classificació del dissabte 27)
      12:30 Fase final play off ascens de 4ª divisió (sènior femení voleibol), partit final pel 1r i 2n lloc (en cas de superar els partits de classificació del dissabte 27)
    • altres municipis
    • 17.30 - Hoquei Club Castellar (partits a fora) - altres municipis
      17:30 Juneda - HC Castellar (aleví A)
      19:30 Sentmenat - HC Castellar (infantil A)

Cercador



A partir de

Peu de pàgina

Ajuntament de Castellar del Vallès · Passeig Tolrà, 1 | 08211 Castellar del Vallès | Tel. 93 714 40 40